
Economy Private Rooms
Voor een goede prijs, optimale luxe in deze verrassende 2-persoonskamer.
Economy private rooms
Vanaf €61,00 per kamer
Met prachtig uitzicht over het karakteristieke "Dwaalgebied" en de Heuvelse Kerk, overnacht je in een comfortabele 2-persoonskamer. Deze kamer beschikt over een kledingkast van eigen makelij, onze luxe ‘ecodown’ dekbedden en kussens en een heerlijk 2-persoonsbed.
De Torenkamer heeft een Koninklijke uitstraling door de foto van het Paleisraadhuis in Tilburg, waar Koning Willem II heeft gewoond en door het torentje in de kamer zelf voorzien van een mooie fauteuil. De Tilburgse Iconen kamer kenmerkt zich door een ruime kamer met een antiek, statig bureau, ideaal dus voor werk of studie.
Faciliteiten
Private Room 2p
Room size | 18m²
Bed size | 180x200cm
Luxe 'Ecodown' | duvet & pillows
Shared Bathroom
Towels Included
Free WiFi
Extra (baby) bed | on request
Breakfast | Additional € 10,- or €5,- pp
Borrelen of dineren bij overnachting
Boek jij een overnachting bij Roots? Borrelen kan in onze basement bar en in de sfeervolle living boek je optioneel een heerlijk 3-gangen diner van 'de Burgerij'. Daarnaast is er nog volop moois te beleven in Tilburg en de de omgeving.
GROEPEN
Hostel Roots is de ideale groepslocatie voor families, vriendengroepen en bedrijfsuitjes.